درد و دل

انسان چگونه می تواند باشد که هم خودش راضی باشد هم دیگران.
هم این دنیا را داشته باشد هم آن دنیا. نه اینکه بگویم هم خدا را و هم خرما را!
به هر حال با این اوضاع اجتماع ما به نظر کاری بس مشکل است و می توان گفت طاقت فرسا. گیرم که با زبان چرم و نرم و سیاست و سیاه کاری بتوان به ظاهر آنی شد که در ابتدا گفتم. اما وقتی به خانه می روی چه؟ وقتی از اجتماع جدا شدی و در اتاقت تنها ، دور از همه ی این ظواهر شدی چه؟ وقتی دراز کشیدی و به کارهای روزانه ات فکر کردی؟ آیا به عنوان یک شیعه می توانی به خداوند فکر نکنی؟
کلاهت را قاضی کنی می بینی جایت در قعر جهنم است.

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیژن

درودبرگرامی همدل. تارنگاری دارم که درآن درباره گذشتار ایران مینویسم. اگر دوست داری چیزی درباره گذشتارایران بخوانی به تارنگارم سری بزن. شادوپیروزباشی. بدرود.

افسون کودک طبیعت

شما ممکن است بتوانيد گلي را زير پا لگدمال کنيد، اما محال است بتوانيد عطر آنرا در فضا محو سازيد. ولتر

سایه

عزیزم مرسی که امدی!! خیلی خوشحال شدم ![تایید][گل][قهقهه] بازم بیا منتظر حضور سرسبزت هستم!![دست][خداحافظ]

دختر بهاری

_________@@@@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@_تبريک ميگم_@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___وبلاگ خيلي قشنگي داري___@@ ____@@@@@@______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@@@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_مرسی که به من سري زدی___@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________@@@@@_@ ____________________@ ____________________@ منتظر حظور سبزت هستم___@ ______________________@ ______________________@____@@@ ______________@@@@__@__@_____@ _____________@_______@@@___@@ ________________@@@____@__@@ __قربانت_________________@ __________ دختر بهاری _________@ _____________________@

خورشید

درود به روزم با "مشت محکم بر دهان لنین یاوه گو!" بخونی و نظر بدی سپاسگزارت می شم شاد و پیروز و تندرست و نویسا باشی بدرود

ایمی

سلام. خوبي؟چه خبر؟بي معرفت

میخی

اسمتون رو به خط میخی بنویسین

خورشید

درود اگه می خوای بدونی "بهانه مدیران ناکارآمد" چیه، کشکول رو بخون شاد و پیروز تندرست و نویسا باشی بدرود

احسان

سلام . گاهی به شدت فکر می کنم حافظ غزل " واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند " رو با نگاه به من گفته . واقعا چرا " توبه فرمایان خود توبه کمتر می کنند " ؟ ... خدایمان ببخشاید .