چه بـگویم کــه غـم از دل برود چون تو بیایی

خواستم بگویم هستم ، خواستم بگویم زندگی بالا پایین دارد . شاید هم تکرار زندگی دیگران باشد ، از ابتدای آدم و حوا همین بوده . اما چیزی که جاودانش می کند حقیقت است . کجای دنیا دروغی زنده مانده است جز آن حقیقتی که ریشه در روشنایی داشته . در دنیا این یک قانون است که هر چه بیشتر بگذرد آشناتر میشوی بیشتر می شناسی اما روزگار ما گونه ای دیگر شده هر چه بیشتر می گذرد غریب تر می شوی !! آن چنان که کم کم ایمان می آوری که واقعیت ها هم یک نوع دروغ به شمار می روند و این تنها حقیقتی است که دروغ نیست !! این مدت طولانی که سپری شد آنقدر با خودم حرف زدم که حرفی برای گفتن ندارم ،‌ معناهایم تغییر کرده و این تازه یک ابتداست . تنها چیزی که ثابت مانده "انتظار" است ! من ایمان دارم که یک غریبی هست که آشنای همه ی انسان هاست ، من ایمان دارم که او حقیقتی است که روزی فرود خواهد آمد و برایش منتظر میمانم ...!

 

 

پ ن : سلام

/ 8 نظر / 4 بازدید
ثمين

سلام ببخشيد چرا هر كار كردم نتونستم مطالب قديمي تر رو بخونم؟

مادام

خیلی جالب بود زندگی همینه

ثمين

سلام دستتون درد نكنه بابت راهنمايي متوجه شدم بايد چكار كنم. حالا ديگه ميشه وارد باقثي صفحات شد

goli

salam hale shoma? khoshhalam ke hasti

.....

با خودم می گم اگر بیاد ازش می خوام امنیت از دست رفته تهران رو برگردونه .... ازدحام و خستگی تحمل جمعیت زیاد تهران رو از بین ببره ...الودگی و کثیفی خیابونهای تهران و موشهای موزیش که همش به خاطره ازدیاد جمعیته از بین ببره ... تورم بالا با منحنی های دروغین رو از بین ببره ... کلا به بحران تهران رسیدگی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ستاره

حقيقت و واقعيت؟! خوشحالم كه تو هم مرزي براي اين دو قايل شدي،پس بهتر من تعريف خودم رو ارايه بدم،واقعيت،واقعيت ساخته دست بشري ماست قاطي،درهم از همه چيز حداقل ها و حداكثرها، اما حقيقت،ساخته نشده چون روح در كالبد هستي هست،اون ذات و كن هستي،خود خود خود هر چيز هر حادثه،و اتفاقن اين حقيقت خيلي ناز آروم و پرشكوه هست، مثل شكوه يه رقص،آرام زيبا لطيف و اهورايي. اما واقعيت ها خالي از دروغ توهم شك ترديد نيستن،ولي بازم دوسش دارم چون تو رو سمت حقيقت سوق ميده