خود گویه های جمعه شب

عوض اینکه تیز بین باشی بدبینی !؟! این دو با هم چه سنخیتی دارند که تو اینگونه همه چیز را به گند کشیدی ؟! عجیب نیست که گاهی دچار اشتباهات بزرگ اما پیش پا افتاده ای می شوی. پیش پا افتاده از این جهت که منشاء این چنین اتفاقاتی فقط سهل انگاری و طرز فکر احمقانه ی توست. تردید نکن که با کمی تیز بینی می توانستی وضعیتت را تغییر دهی. می خواهی بدانی چقدر احمقی ؟ چگونه توانستی چنین رفتاری را از خودت نشان بدهی ؟! البته از تو با این شخصیت عاجز و مریض زیاد هم بعید نبود. همه ی گناهانت را که نمی توانی به گردن دیگران بیندازی. حالا هم نمی خواهد گندهایت را پاک کنی. عوض اینکه بدبین باشی تیزبین باش. نمی خواهد مسیرت را عوض کنی ، دیدت را عوض کن. امشب همه ی اینها را به تو میگویم و تو به ظاهر تصمیمت را بگیر ، فردا شب انگار نه انگار !! نمی خواستم مثل تو بی ادب باشم ولی جایش هست که به تو بگویم واقعن راست می گویند که خری !!! خودت را جمع و جور کن ، بس نیست؟! اینطوری فقط به زندگی یکی دیگه هم گند می زنی. در واقع یعنی گند زدی !! نمی خواهد جبران کنی ، آخرین باری که خواستی جبرانی کنی ، زدی آن چشمش را هم کور کردی! پدرت راست می گفت تو را چه به این چیز خوریها ؟!! خجالت هم خوب چیزی ست! اصلن ، اصلن ول کن تو مال این حرفها نیستی.

 

 

 

مربوط : آدمهای خود بزرگ بین ، به طور افتضاحی آدمهای دیکتاتوری هستند ، آدمهایی که دائم گند بالا می آورند و گردن هم نمی گیرند!

/ 10 نظر / 18 بازدید
مرضیه

باید دید رو عوض کرد ..نه مسیر رو! موافقم.. سلام جوابمو تو پست قبلی تون ندادین!

ballerina

من و تو که این جور آدما رو باید مث کف دستمون بشناسیم...!!!!

ایمی

سلام.. یکیش هم من هستم ....من مغرور

الیس

اینجور ادما زیادن و متاسفانه با این حرفا هر روز از روز قبلشون پررو تر میشن.... این نیز بگذرد... [گل]

افسانه

اما من اصلا نظرم این نیست که آدم دیدشو عوض کنه! دلم میخواد به خواسته قلبیم برسم.. که احساس ارامش کنم.

بانو گشسب

امیدوارم اون آدمای بدبینی که میگی حداقل این مطلب را با بدبینی نخونن!

پوريا

سلام ، بين اين چرنديات و تراوشات روانپريشانه ذهني تو ، که اونا رو مينويسي و داستانهاي کوتاهي اي که شنيده ام شباهتي نميبينم .[سوال]

امیرمحسن عارفی

سلام وب زیبایی ست لطف کنید و به وب ما هم تشریف بیاورید . وب بازیگران نوجوان ایرانی

مهر و ماه

صلوات بده مادر......