پی سی هاستینگ

حرفه ای ترین قالب های وبلاگ

ابزار وبلاگ نویسی

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وبلاگ

تم دیزاینر

داستانک سابق

۱۳۸٥/٦/٢٧

دوباره

کلمات کلیدی :

دوباره شروع می کنم. دوباره شروع می شود! همه چیز تکرار می شود. همه چیز حتی تو.      تو که می گی من تموم شدم. دوباره بر گشتم واسه همیشه. سوغاتی اوردم . واسه تو مخصوصه. مثل همبرگرهایی که درست می کردی. همه چیز تموم شد. دیگه واسه تو نمی نویسم. توی این بیست ماه شناختمت. دوباره شروع میکنم.حالامی بینی...۱۳۸٥/٦/۱٦

اتاق تاريک

کلمات کلیدی :

  سبد پُر از انگور بود . هزاران چشم یاقوتی همچون دوربین مدار بسته ای تمام حرکات اتاق را در مغز کوچک خود ضبط می کردند . به ساعتم نگاهی کردم . همه چیز ردیف بود . روی مبل افتادم ـ حالا دیگر باید پیدایش می شد صدای زنگ خانه به صدا در آمد . از جا پریدم ... خودش بود . فرشته . اتاق روشن شد . بالهایش را بست و همچون پرنده ای در من نشست . انگورها ریختیم! تلخ گوارا ـ به ســـلامتی .  اتاق تاریک شد.
                                                                      ح ط طهران ۲۲/۴/۸۵                         ۱۳۸٥/٦/۱٥

نامه

کلمات کلیدی :

از: من

به: تو

موضوع: خودم

در مغزم چیزهایی است که از مدت ها پیش دست نخورده باقی مانده . بدون هیچ تغییری تا آنجا که دیگر تحمل این مغز گندیده را ندارم . هر چیز جدیدی که به مغزم خطور می کند در گوشه ای نامعلوم از آن بایگانی می شود . شاید تنها چیزی که بتواند مغزم را به روز کند  یک refresh ساده باشد.                                                                                     

اما موضوع این است که در مغزم همچون دستوری اجرا نمی شود . نمی دانم شاید disconnectشده باشم . شبها از رنج نامعلومی بی خوابی می کشم و از تکرار روزهای بی معنی خسته شده ام . تا حدی که دیگر تحمل خودم را ندارم . لذا خواهشمندم یک نفر دکمه ی shut down مرا بزند.

  

با تشکر . امضاء    ح ط _طهران 25/4/85دوباره

کلمات کلیدی :